Nowe życie starej posadzki

 Kategoria Publikacje

Uszkodzenia, pęknięcia i ciągłe pylenie to problem, który spotyka niemal wszystkich właścicieli i użytkowników posadzek z betonu. Po latach eksploatacji powierzchnia traci swoje właściwości. Jest to zatem dobry moment aby temu zaradzić. Zamiast skuwania i wymiany starej posadzki, proponujemy jej odnowę. To nie tylko bardziej opłacalne finansowo, ale pozwoli też zaoszczędzić czas i ilość wymaganych prac.

Metod i środków naprawy posadzek na rynku jest wiele. Na podstawie analizy szkód i stanu posadzki należy dobrać najlepsze rozwiązanie jej naprawy. Możemy skupić się na miejscowym łataniu ubytków lub podjąć się kompleksowej renowacji, co niesie za sobą wiele korzyści.

Firma Proof-Tech od lat pracuje ze spółdzielniami na terenie całej Polski świadcząc kompleksową usługę naprawy posadzek z betonu.

Począwszy od bezpłatnej wizji lokalnej, przygotowywana zostaje dokładna wycena prac. Po akceptacji warunków umowy wyznaczany jest dogodny termin rozpoczęcia renowacji. Firma wykonawcza przyjeżdża na miejsce inwestycji i zaczyna od zeszlifowania warstwy betonu, aby użyte później materiały miały odpowiednio mocną przyczepność. Po dokładnym wyczyszczeniu posadzki następuje jedno lub dwukrotne gruntowanie. Między każdą warstwą konieczna jest 24-godzinna przerwa technologiczna aby materiał mógł odpowiednio wyschnąć. Po zagruntowaniu nanoszona jest wylewka samopoziomująca, która uzupełnia ubytki w skorodowanym betonie. Nie zawsze jednak jest konieczność aby ją stosować. Warstwa wierzchnia stanowi farbę epoksydową do podłoży mineralnych – HYDROMAT® Epoxy Floor 2K Paint. Nadaje ona estetyczne wykończenie i zabezpiecza podłoże na kolejne lata.

Wszystkie prace przeprowadzone są pod okiem specjalistów przy użyciu najlepszej klasy materiałów. Nowa posadzka jest łatwa w utrzymaniu, nie pyli się i nie wymaga konserwacji.

Użyte materiały są sprawdzone i certyfikowane. Ich zakup wspiera Polską gospodarkę, ponieważ powstają w zakładzie produkcyjnym Proof-Tech w Gliwicach.

Jeśli posiadają Państwo posadzki wymagające naprawy w:

  • piwnicach,
  • garażach,
  • pomieszczeniach technicznych,
  • czy suszarniach

Zapraszamy do kontaktu z firmą Proof-Tech. Zima to idealny czas aby podjąć się odnowy posadzek.

Skip to content