Renowacja dachów

Renowacja dachu wiąże się z przywróceniem powierzchni jej funkcjonalności, trwałości i wysokiej jakości całej konstrukcji. Perspektywa renowacji nie oznacza utylizowania dotychczasowych warstw podłoża, wręcz przeciwnie – bardzo często istniejące już warstwy służą nowemu podłożu.

Renowacja dachu = efektywna eliminacja uszkodzeń

Renowacja dachu jest bardzo ważna dla jego dalszego użytkowania. Gdy powłoka zaczyna się starzeć, normalnym działaniem jest przeprowadzenie gruntownej renowacji. Dzięki niej nie będzie konieczna całkowita wymiana pokrycia, a tym samym – spora inwestycja finansowa. Renowacja dachu powinna być wynikiem regularnej kontroli stanu dachu, którą przeprowadza się co rok lub dwa.

Kiedy należy przeprowadzić renowację dachu?

Renowacja dachów polega głównie na wyeliminowaniu potencjalnych uszkodzeń, które powstały w trakcie długotrwałej eksploatacji pokrycia dachowego. Oznacza to wykluczenie zgrubień, pęknięć, pęcherzy, fałd czy odspojeń. Wiele zależy też od tego, z czego wykonany jest dach – jeśli mowa o dachu z blachy, renowacja okaże się konieczna w przypadku pojawienia się rdzy, zmiany koloru dachu czy łuszczeniu się farby. Częstym motywatorem do przeprowadzenia renowacji są też zacieki. Ich przyczyna leży najczęściej nieszczelności w połączeniach dachu oraz w szczegółach obróbek wynikające np. z ruchów konstrukcyjnych podłoża, niewłaściwego doboru rodzaju papy bądź błędów wykonawczych.

Hydronylon – zabezpieczenie dachu na długo

Dzięki nowoczesnemu zestawowi HYDRONYLON® wszelkie uszkodzenia podczas renowacji zostaną zniwelowane, a żywotność dachu przedłużona. Renowacja dachu = spójność, trwałość, jakość i zabezpieczenie podłoża na kolejne lata. Dzięki innowacyjnej formule zestawu HYDRONYLON® renowacja dachu to nie tylko inwestycja na kilkanaście lat – to inwestycja na kilkadziesiąt lat. Takie rozwiązanie świetnie zabezpieczy i udoskonali konstrukcję Twojego dachu. Renowacja dachów, która jest skuteczna i nie rujnuje portfela? Sam sprawdź!

Przykładowe realizacje

Gliwice
img_1939img_1946img_1945

Gliwice

Opole
3bd7c6cf-f1e9-4304-a436-b31cd30b25f0ec25a333-b7a5-46ee-b65b-e564b739d3b7c52f3856-3a13-44e4-8f29-aba418526feb

Opole

Szczecin
dach_z_papy_szczecin-01dach_z_papy_szczecin-02dach_z_papy_szczecin-03

Szczecin

Wrocław
sany1758sany1759sany1778

Wrocław

Zalety zestawu HYDRONYLON®

Skuteczne uszczelnienie
Skuteczne uszczelnienie
HYDRONYLON® dzięki płynnej konsystencji daje możliwość uszczelnienia najbardziej skomplikowanych i nietypowych elementów. Podstawową cechą membrany dachowej HYDRONYLON® jest jednorodność powłoki czyli brak spoin. Membrana dachowa HYDRONYLON® daje możliwość uzyskania 100% szczelności.
Bezkosztowe utrzymanie
Bezkosztowe utrzymanie
Membrana dachowa HYDRONYLON® nie wymaga bieżącej konserwacji.
Oszczędność energii
Oszczędność energii
HYDRONYLON® pozwala na uzyskanie efektu zimnego dachu co skutkuje utrzymaniem niższej temperatury na poddaszu budynku a w efekcie prowadzi do oszczędności energii przeznaczonej na chłodzenie.
Wysoka jakość i trwałość na lata
Wysoka jakość i trwałość na lata
HYDRONYLON® to produkt najwyższej jakości który tworzy jednolite, bezspoinowe i trwałe pokrycie dachu na lata. Jego trwałość potwierdzają badania laboratoryjne i zrealizowane inwestycje. Zdobyte w ten sposób doświadczenie pozwala na ciągłe doskonalenie receptury i technologii wykonania.
Produkt polski
Produkt polski
HYDRONYLON® jest stworzony i produkowany w Polsce. Jest to produkt idealnie przystosowany do polskich warunków atmosferyczne. We współpracy z naszymi wykwalifikowanymi polskimi wykonawcami mają Państwo pewność otrzymania długoletniej trwałości dachu.
Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo
HYDRONYLON® to produkt o niskiej zawartości związków organicznych LZO, co stanowi o jego bezpieczeństwie dla środowiska naturalnego.

Dlaczego warto nam zaufać?

Proof-Tech to wykwalifikowana kadra specjalistów, która weszła na rynek zgodnie z oficjalnie przyjętymi normami zarówno międzynarodowymi: PN–EN ISO 9001:2015 oraz Krajową Oceną Techniczną IMBiGS-KOT-2017/0001. Firma ustanowiła, wdrożyła, utrzymuje i permanentnie doskonali System Zarządzania Jakością oraz Zakładową Kontrolę Produkcji, dostarczając dzięki temu najwyższej klasy HYDRONYLON®, a w konsekwencji nowoczesne pokrycia dachowe zleceniodawcom. Oprócz ekologicznego i całkowicie bezpiecznego zestawu HYDRONYLON®, Proof-Tech oferuje dodatkowo kompleksowe wsparcie techniczne dla wykonawców oraz niezbędny do aplikacji sprzęt.

Efekty stosowania zestawu HYDRONYLON®*

*Przeciągnij strzałkę na zdjęciu w lewo lub w prawo, aby zobaczyć zdjęcie przed i po zastosowaniu zestawu HYDRONYLON®.

Zapraszamy do kontaktu

+48 662 431 070

biuro@proof-tech.com