Dachy z blachy i papy.

Firma Proof – Tech od 2009 roku zajmuje się produkcją innowacyjnych pokryć dachowych HYDRONYLON® służących do renowacji, uszczelniania, konserwacji dachów skośnych, oraz dachów płaskich z blachy i papy. Na rynku rodzimym występuje wiele (również nieskutecznych) metod renowacji dachów z papy oraz blachy a czynnikiem determinującym wybór właściwego sposobu naprawy pokrycia jest najczęściej budżet, którym dysponujemy. Warto jednak pamiętać, że decydując się na najprostsze i najtańsze rozwiązania, podejmujemy ryzyko wykonania nieskutecznej naprawy.

Jak tego uniknąć?

Odpowiedź jest prosta – inwestycja w skuteczne oraz sprawdzone metody renowacji istniejących pokryć dachowych za pomocą nowoczesnego produktu, jakim jest HYDRONYLON®. Słabej jakości papa jest materiałem, który już po kilkunastu miesiącach od ułożenia traci swoje właściwości i ulega degradacji.

Na rynku dostępne są wyroby, dzięki którym można doraźnie naprawić papę, niestety takie rozwiązania nie są odporne na starzenie i szybko ulegają degradacji. W takim wypadku warto dokonać kalkulacji i zainwestować w sprawdzone, skuteczne rozwiązania z grupy HYDRONYLON® zapewniające długoletnią ochronę, oszczędzając tym samym czas, pieniądze i nerwy zarządcy bądź właściciela budynku.

Przykładowe realizacje

Łódź – zimny dach
img_7507img_7495img_7467

Łódź – zimny dach

Inowrocław Szpital
1096f384-0083-4c6f-a8b4-29efcb0910f45a9afe4f-11bd-4d9d-b095-1341008e7eb601af63a3-5af7-434f-87f2-d9629c2f8bff

Inowrocław Szpital

Sieradz Papa
sier1sier2sier3

Sieradz Papa

Sieradz Blacha
blacha10blacha2blacha3

Sieradz Blacha

Zastosowanie zestawu HYDRONYLON®

RENOWACJA POKRYĆ DACHOWYCH Z PAPY

Kompleksowa poprawa podłoża dachu z pomocą zestawu HYDRONYLON®.

RENOWACJA POKRYĆ DACHOWYCH Z BLACHY

Wzmocnienie i zwiększenie trwałości podłoża dzięki zestawowi HYDRONYLON®.

USZCZELNIANIE POKRYĆ DACHOWYCH

Zwiększenie szczelności na powierzchni dachu dzięki zestawowi HYDRONYLON®.

KOSERWACJA POKRYĆ DACHOWYCH

Akcja konserwacja wszystkich pokryć dachowych dzięki zastosowaniu wyjątkowych właściwości zestawu HYDRONYLON®.

Dlaczego warto nam zaufać?

Proof-Tech to wykwalifikowana kadra specjalistów, która weszła na rynek zgodnie z oficjalnie przyjętymi normami zarówno międzynarodowymi: PN–EN ISO 9001:2015 oraz Krajową Oceną Techniczną IMBiGS-KOT-2017/0001. Firma ustanowiła, wdrożyła, utrzymuje i permanentnie doskonali System Zarządzania Jakością oraz Zakładową Kontrolę Produkcji, dostarczając dzięki temu najwyższej klasy HYDRONYLON®, a w konsekwencji nowoczesne pokrycia dachowe zleceniodawcom. Oprócz ekologicznego i całkowicie bezpiecznego zestawu HYDRONYLON®, Proof-Tech oferuje dodatkowo kompleksowe wsparcie techniczne dla wykonawców oraz niezbędny do aplikacji sprzęt.

Efekty stosowania zestawu HYDRONYLON®*

*Przeciągnij strzałkę na zdjęciu w lewo lub w prawo, aby zobaczyć zdjęcie przed i po zastosowaniu zestawu HYDRONYLON®.

Zapraszamy do kontaktu

+48 662 431 070

biuro@proof-tech.com

Skip to content