Konserwacja dachów i papy

Skuteczne pokrycie dachowe to takie które gwarantują szczelność dachu oraz brak konieczności corocznej ich konserwacji. Jak zatem dbać o dach i jakie rozwiązania istnieją na polskim rynku?

Konserwacja dachu jest kluczowa

Konserwacja dachu jest kluczową kwestią dla zachowania jego żywotności. Prawidłowo przeprowadzona konserwacja dachu pozwala na uniknięcie nieszczelności, które nie pozostają bez wpływu na trwałość konstrukcji budynku, izolacyjność cieplną przegród budynku, komfort użytkowania (ryzyko wystąpienia grzybów).

Konserwacja dachów zdecydowanie wydłuża ich żywotność eliminując przy tym konieczność wymiany pokrycia. Jak często zatem i kiedy najlepiej wykonać konserwację dachu? Konwencjonalne pokrycia dachowe, m.in. z papy bitumicznej na ogół wymagają konserwacji już po 5 latach od ich zabudowania. Konserwacja papy powinna być wykonana przy użyciu sprawdzonych rozwiązań gwarantujących wydłużenie żywotności istniejącego pokrycia dachowego o kolejne min. 5 – 10 lat.

Przykładowe realizacje

Bielsko-Biała
biesko_1_1biesko_1_2biesko_1_3

Bielsko-Biała

Zabrze
img_9546img_9547img_9550

Zabrze

Gliwice
20151106_16144220160419_140308_junake-w20160419_140445_junake-w

Gliwice

Gliwice
img_1939img_1946img_1945

Gliwice

Zalety zestawu HYDRONYLON®

Skuteczne uszczelnienie
Skuteczne uszczelnienie
HYDRONYLON® dzięki płynnej konsystencji daje możliwość uszczelnienia najbardziej skomplikowanych i nietypowych elementów. Podstawową cechą membrany dachowej HYDRONYLON® jest jednorodność powłoki czyli brak spoin. Membrana dachowa HYDRONYLON® daje możliwość uzyskania 100% szczelności.
Bezkosztowe utrzymanie
Bezkosztowe utrzymanie
Membrana dachowa HYDRONYLON® nie wymaga bieżącej konserwacji.
Oszczędność energii
Oszczędność energii
HYDRONYLON® pozwala na uzyskanie efektu zimnego dachu co skutkuje utrzymaniem niższej temperatury na poddaszu budynku a w efekcie prowadzi do oszczędności energii przeznaczonej na chłodzenie.
Wysoka jakość i trwałość na lata
Wysoka jakość i trwałość na lata
HYDRONYLON® to produkt najwyższej jakości który tworzy jednolite, bezspoinowe i trwałe pokrycie dachu na lata. Jego trwałość potwierdzają badania laboratoryjne i zrealizowane inwestycje. Zdobyte w ten sposób doświadczenie pozwala na ciągłe doskonalenie receptury i technologii wykonania.
Produkt polski
Produkt polski
HYDRONYLON® jest stworzony i produkowany w Polsce. Jest to produkt idealnie przystosowany do polskich warunków atmosferyczne. We współpracy z naszymi wykwalifikowanymi polskimi wykonawcami mają Państwo pewność otrzymania długoletniej trwałości dachu.
Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo
HYDRONYLON® to produkt o niskiej zawartości związków organicznych LZO, co stanowi o jego bezpieczeństwie dla środowiska naturalnego.

Dlaczego warto nam zaufać?

Proof-Tech to wykwalifikowana kadra specjalistów, która weszła na rynek zgodnie z oficjalnie przyjętymi normami zarówno międzynarodowymi: PN–EN ISO 9001:2015 oraz Krajową Oceną Techniczną IMBiGS-KOT-2017/0001. Firma ustanowiła, wdrożyła, utrzymuje i permanentnie doskonali System Zarządzania Jakością oraz Zakładową Kontrolę Produkcji, dostarczając dzięki temu najwyższej klasy HYDRONYLON®, a w konsekwencji nowoczesne pokrycia dachowe zleceniodawcom. Oprócz ekologicznego i całkowicie bezpiecznego zestawu HYDRONYLON®, Proof-Tech oferuje dodatkowo kompleksowe wsparcie techniczne dla wykonawców oraz niezbędny do aplikacji sprzęt.

Efekty stosowania zestawu HYDRONYLON®*

*Przeciągnij strzałkę na zdjęciu w lewo lub w prawo, aby zobaczyć zdjęcie przed i po zastosowaniu zestawu HYDRONYLON®.

Zapraszamy do kontaktu

+48 606 612 651
+48 669 319 000

biuro@proof-tech.com