Firma

Siedziba firmy PROOF-TECH i część produkcyjna znajduje się w Szałszy, k. Gliwic. W ciągu zaledwie kilku lat zdobyliśmy znaczącą pozycję na polskim i zagranicznym rynku, a nasze portfolio z każdym rokiem wzrasta o tysiące metrów kwadratowych wykonanej powłoki. Naszym Klientom oferujemy kompleksowe wsparcie techniczne oraz obsługę na najwyższym poziomie. Zapraszamy do współpracy!

System Zarządzania Jakością i Zakładowa Kontrola Produkcji

Firma PROOF-TECH Sp. z o.o. ustanowiła, wdrożyła, utrzymuje i ciągle doskonali System Zarządzania Jakością i Zakładową Kontrolę Produkcji łącznie z potrzebnymi procesami i ich wzajemnym oddziaływaniem, zgodnie z wymaganiami normy PN–EN ISO 9001:2015 i Krajową Oceną Techniczną IMBiGS-KOT-2017/0001.

Proof-Tech - dachy na lata

ZOBACZ KIM JESTEŚMY I CO ROBIMY

03:05

Kilka słów o nas

Kim jesteśmy?
Kim jesteśmy?
Kim jesteśmy?
Proof – Tech Sp. z o.o. powstała w 2009 roku w Gliwicach. Włożyliśmy cały trud aby opracować najskuteczniejszą metodę renowacji i uszczelniania dachów. Nasz młody zespół prężnie się rozwija o inne kraje w UE, a grono zadowolonych inwestorów stale rośnie.
Co robimy?
Co robimy?
Co robimy?
Firma Proof-Tech Sp. z o.o. jest producentem systemu do wykonywania powłokowych pokryć dachowych - HYDRONYLON®. Firma oferuje kompleksowe wsparcie techniczne i obsługę na najwyższym poziomie.
Dlaczego my?
Dlaczego my?
Dlaczego my?
Nasze wyroby produkujemy w oparciu o najnowsze technologie, zgodnie z aktualnymi wymaganiami. Naszym Klientom oferujemy kompleksowe wsparcie techniczne oraz obsługę na najwyższym poziomie. Jesteśmy niezawodnym partnerem w realizacji małych i dużych przedsięwzięć na terenie całego kraju, a grono zadowolonych Klientów stale się powiększa.

Efekty stosowania zestawu HYDRONYLON®*

*Przeciągnij strzałkę na zdjęciu w lewo lub w prawo, aby zobaczyć zdjęcie przed i po zastosowaniu zestawu HYDRONYLON®.

Zapraszamy do kontaktu

+48 662 431 070

biuro@proof-tech.com

Skip to content