Firma

Siedziba firmy PROOF-TECH i część produkcyjna znajduje się Gliwicach. W ciągu zaledwie kilku lat zdobyliśmy znaczącą pozycję na polskim i zagranicznym rynku, a nasze portfolio z każdym rokiem wzrasta o tysiące metrów kwadratowych wykonanej powłoki. Naszym Klientom oferujemy kompleksowe wsparcie techniczne oraz obsługę na najwyższym poziomie.

System Zarządzania Jakością i Zakładowa Kontrola Produkcji

Firma PROOF-TECH Sp. z o.o. ustanowiła, wdrożyła, utrzymuje i ciągle doskonali System Zarządzania Jakością i Zakładową Kontrolę Produkcji łącznie z potrzebnymi procesami i ich wzajemnym oddziaływaniem, zgodnie z wymaganiami normy PN–EN ISO 9001:2015 i Krajową Oceną Techniczną IMBiGS-KOT-2017/0001.

Bądź na bierząco! Odwiedź naszego facebooka

😱 Odpadające tynki? 😱 Zniszczona lamperia?😱 Brudne ściany?Mamy na to sposób👇Produkty do renowacji ścian z serii HYDROVERT 🏗🌿✅ Wytrzymałe na zabrudzenia i uszkodzenia✅ Łatwe w aplikacji✅ Idealne na trudne podłoża✅ Zabezpieczają ściany na długie lata✅ Wszystkie produkowane w zakładzie w Gliwicach 🇵🇱📲 Pisz, dzwoń, jesteśmy do Twojej dyspozycji 😊 ... See MoreSee Less

1 day ago  ·  

Zobacz na FB
To już piąteczek🕺🏻 Tanecznego weekendu życzymy 🙈 ... See MoreSee Less

5 days ago  ·  

Zobacz na FB
Efekty remontu klatki schodowej w Spółdzielni Mieszkaniowej przy pomocy naszych materiałów HYDROVERT® 💪Oceńcie sami! 😄 ... See MoreSee Less

6 days ago  ·  

Zobacz na FB
Produkowana przez nas farba do posadzek HYDROMAT® idealnie nada się na zużyte jak i nowe betonowe powierzchnie 💯Jakie płyną korzyści z tej innowacyjnej farby? 👀Stara betonowa posadzka pyli się i pęka 😡 Jest trudna w utrzymaniu czystości, szczególnie w miejscach gdzie panuje natężony ruch pieszych 👣 ✅ HYDROMAT® sprawi, że posadzka przestanie się pylić i będzie bardzo łatwa w utrzymaniu czystości. Dodatkowo jest odporna na substancje chemiczne🧑‍🔬 ☠️ Co ważne, nie wytwarza uciążliwego zapachu podczas aplikacji 🌿🤩 Efekt wizualny dostajecie w gratisie 😜Po więcej informacji zapraszamy na: www.proof-tech.com/renowacja-posadzek-betonowych/ 💻Wybierz Polskie! 🇵🇱 ... See MoreSee Less

1 week ago  ·  

Zobacz na FB

Kilka słów o nas

Kim jesteśmy?
Kim jesteśmy?
Kim jesteśmy?
Firma Proof – Tech Sp. z o.o. powstała w 2009 roku w Gliwicach. Obecnie firma posiada swoje odziały w Czechach i Wielkiej Brytanii oraz rozszerza swoją działalność o inne kraje UE.
Co robimy?
Co robimy?
Co robimy?
Firma Proof-Tech Sp. z o.o. jest producentem systemu do wykonywania powłokowych pokryć dachowych nanoszonych w postaci płynnej HYDRONYLON®. Firma oferuje również kompleksowe wsparcie techniczne dla Wykonawców oraz sprzęt do aplikacji swoich produktów w konkurencyjnych cenach.
Dlaczego my?
Dlaczego my?
Dlaczego my?
Nasze wyroby produkujemy w oparciu o najnowsze technologie, zgodnie z aktualnymi wymaganiami. Naszym Klientom oferujemy kompleksowe wsparcie techniczne oraz obsługę na najwyższym poziomie. Dzięki prowadzonej przez nas polityce cenowej oraz wysokiej jakości produktów, jesteśmy niezawodnym partnerem w realizacji małych i dużych przedsięwzięć na terenie całego kraju, a grono zadowolonych Klientów stale się powiększa.

Firma Proof-Tech otrzymała Certyfikat Jakości Biznesu „Przedsiębiorstwo Fair Play”, który potwierdza uczciwość firmy, która jest godna zaufania, postępuje etycznie, kształtuje pozytywne relacje ze społecznością lokalną oraz dba o środowisko naturalne.

Firma Proof–Tech w magazynach branżowych

Efekty stosowania zestawu HYDRONYLON®*

*Przeciągnij strzałkę na zdjęciu w lewo lub w prawo, aby zobaczyć zdjęcie przed i po zastosowaniu zestawu HYDRONYLON®.

Zapraszamy do kontaktu

+48 662 431 070

biuro@proof-tech.com

Skip to content