Firma

Siedziba firmy PROOF-TECH i część produkcyjna znajduje się Gliwicach. W ciągu zaledwie kilku lat zdobyliśmy znaczącą pozycję na polskim i zagranicznym rynku, a nasze portfolio z każdym rokiem wzrasta o tysiące metrów kwadratowych wykonanej powłoki. Naszym Klientom oferujemy kompleksowe wsparcie techniczne oraz obsługę na najwyższym poziomie.

System Zarządzania Jakością i Zakładowa Kontrola Produkcji

Firma PROOF-TECH Sp. z o.o. ustanowiła, wdrożyła, utrzymuje i ciągle doskonali System Zarządzania Jakością i Zakładową Kontrolę Produkcji łącznie z potrzebnymi procesami i ich wzajemnym oddziaływaniem, zgodnie z wymaganiami normy PN–EN ISO 9001:2015 i Krajową Oceną Techniczną IMBiGS-KOT-2017/0001.

Bądź na bieżąco! Odwiedź naszego facebooka

Kilka słów o nas

Kim jesteśmy?
Kim jesteśmy?
Kim jesteśmy?
Firma Proof – Tech Sp. z o.o. powstała w 2009 roku w Gliwicach. Obecnie firma posiada swoje odziały w Czechach i Wielkiej Brytanii oraz rozszerza swoją działalność o inne kraje UE.
Co robimy?
Co robimy?
Co robimy?
Firma Proof-Tech Sp. z o.o. jest producentem systemu do wykonywania powłokowych pokryć dachowych nanoszonych w postaci płynnej HYDRONYLON®. Firma oferuje również kompleksowe wsparcie techniczne dla Wykonawców oraz sprzęt do aplikacji swoich produktów w konkurencyjnych cenach.
Dlaczego my?
Dlaczego my?
Dlaczego my?
Nasze wyroby produkujemy w oparciu o najnowsze technologie, zgodnie z aktualnymi wymaganiami. Naszym Klientom oferujemy kompleksowe wsparcie techniczne oraz obsługę na najwyższym poziomie. Dzięki prowadzonej przez nas polityce cenowej oraz wysokiej jakości produktów, jesteśmy niezawodnym partnerem w realizacji małych i dużych przedsięwzięć na terenie całego kraju, a grono zadowolonych Klientów stale się powiększa.

Firma Proof-Tech otrzymała Certyfikat Jakości Biznesu „Przedsiębiorstwo Fair Play”, który potwierdza uczciwość firmy, która jest godna zaufania, postępuje etycznie, kształtuje pozytywne relacje ze społecznością lokalną oraz dba o środowisko naturalne.

Firma Proof–Tech w magazynach branżowych

zrzut
zrzut ekranu

Firma odpowiedzialna społecznie

Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie. Od lat wspieramy osoby i instytucje w potrzebie, przekazując procent zysków na cele charytatywne. Zobacz komu pomagamy.

Efekty stosowania zestawu HYDRONYLON®*

renowacja dachu oraz naprawa dachu z papy

*Przeciągnij strzałkę na zdjęciu w lewo lub w prawo, aby zobaczyć zdjęcie przed i po zastosowaniu zestawu HYDRONYLON®.

Zapraszamy do kontaktu

Skip to content