Firma

Siedziba firmy PROOF-TECH i część produkcyjna znajduje się Gliwicach. W ciągu zaledwie kilku lat zdobyliśmy znaczącą pozycję na polskim i zagranicznym rynku, a nasze portfolio z każdym rokiem wzrasta o tysiące metrów kwadratowych wykonanej powłoki. Naszym Klientom oferujemy kompleksowe wsparcie techniczne oraz obsługę na najwyższym poziomie.

System Zarządzania Jakością i Zakładowa Kontrola Produkcji

Firma PROOF-TECH Sp. z o.o. ustanowiła, wdrożyła, utrzymuje i ciągle doskonali System Zarządzania Jakością i Zakładową Kontrolę Produkcji łącznie z potrzebnymi procesami i ich wzajemnym oddziaływaniem, zgodnie z wymaganiami normy PN–EN ISO 9001:2015 i Krajową Oceną Techniczną IMBiGS-KOT-2017/0001.

Bądź na bieżąco! Odwiedź naszego facebooka

Pogoda nas rozpieszcza 🔥🌞 Oby jak najdłużej! 💥 Dzisiaj chcieliśmy Wam przedstawić nasz produkt będący nieodłączną częścią systemu HYDRONYLON 👌🏼🗝 Podkład na papę HYDRONYLON HP 🗝Kładziemy go bezpośrednio na przygotowaną powierzchnię dachu jako pierwszą, uszczelniającą warstwę ☔️✅ jest łatwy w aplikacji✅ nie posiada szwów i łączeń ✅ stworzony przy pomocy najnowszych technologii✅ produkt polski ✅ nie obciąża dachuChcesz dowiedzieć się więcej ❓📞 662431070 ... See MoreSee Less

5 hours ago  ·  

Zobacz na FB
Ostatnio jest nas sporo w czasopismach, magazynach i dziennikach lokalnych 🤩Ale w "Forbsie" nas jeszcze nie było 💕👇📣 Showroom na 11 piętrze 😲O tym właśnie przeczytacie w majowym wydaniu 📰 Spieszcie po swój egzemplarz, bo podobno rozchodzą się jak ciepłe bułeczki 🙌Dziękujemy prezesowi za udzielenie wywiadu 🎙🌟#dach #szczelnydach #hydronylon #prooftech ... See MoreSee Less

5 days ago  ·  

Zobacz na FB
Majówka majówką, ale dachy same się nie zrobią 😉Pozdrowienia z Polski północnej 👋🏼Pierwsze tegoroczne prace już za nami ✨HYDRONYLON QLR One w akcji ❄️ Jest błysk! 💖#dach #szczelnydach #hydronylon #prooftech #renowacja #renowacjadachu #dachzpapy #MEMBRANA #membranadachowa ... See MoreSee Less

1 week ago  ·  

Zobacz na FB
❗️FIRMA ZAMKNIĘTA OD JUTRA❗️Życzymy Wam słonecznego i udanego weekendu! 🌞🍡Wracamy do biura we wtorek 👋 ... See MoreSee Less

2 weeks ago  ·  

Zobacz na FB

Kilka słów o nas

Kim jesteśmy?
Kim jesteśmy?
Kim jesteśmy?
Firma Proof – Tech Sp. z o.o. powstała w 2009 roku w Gliwicach. Obecnie firma posiada swoje odziały w Czechach i Wielkiej Brytanii oraz rozszerza swoją działalność o inne kraje UE.
Co robimy?
Co robimy?
Co robimy?
Firma Proof-Tech Sp. z o.o. jest producentem systemu do wykonywania powłokowych pokryć dachowych nanoszonych w postaci płynnej HYDRONYLON®. Firma oferuje również kompleksowe wsparcie techniczne dla Wykonawców oraz sprzęt do aplikacji swoich produktów w konkurencyjnych cenach.
Dlaczego my?
Dlaczego my?
Dlaczego my?
Nasze wyroby produkujemy w oparciu o najnowsze technologie, zgodnie z aktualnymi wymaganiami. Naszym Klientom oferujemy kompleksowe wsparcie techniczne oraz obsługę na najwyższym poziomie. Dzięki prowadzonej przez nas polityce cenowej oraz wysokiej jakości produktów, jesteśmy niezawodnym partnerem w realizacji małych i dużych przedsięwzięć na terenie całego kraju, a grono zadowolonych Klientów stale się powiększa.

Firma Proof-Tech otrzymała Certyfikat Jakości Biznesu „Przedsiębiorstwo Fair Play”, który potwierdza uczciwość firmy, która jest godna zaufania, postępuje etycznie, kształtuje pozytywne relacje ze społecznością lokalną oraz dba o środowisko naturalne.

Firma Proof–Tech w magazynach branżowych

Efekty stosowania zestawu HYDRONYLON®*

*Przeciągnij strzałkę na zdjęciu w lewo lub w prawo, aby zobaczyć zdjęcie przed i po zastosowaniu zestawu HYDRONYLON®.

Zapraszamy do kontaktu

+48 662 431 070

biuro@proof-tech.com

Skip to content