Zabezpieczenie dachu z papy

Zabezpieczenie dachu zestawem HYDRONYLON® jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego rodzaju podłoża. Dzięki zestawowi HYDRONYLON® uzyskasz innowacyjne pokrycie dachowe, bezspoinowe, szczelne, trwałe i przyjazne środowisku.

Bezpieczny dach bez niespodzianek

Zabezpieczenie papy na dachu płynną membraną dachową wyprodukowaną na bazie wodnych żywic polimerowych jest dostępne w dowolnej wersji kolorystycznej. Nie istnieje konieczność stosowania otwartego ognia, a pokrycie dachowe wyróżnia wysoka odporność na działanie promieniowania UV i czynników atmosferycznych. Jak więc widać, zabezpieczenie płaskiego dachu środkiem Hydronylon to profesjonalne, efektywne i bezpieczne rozwiązanie.

Najczęstsze pytania dotyczące zabezpieczenia dachów za pomocą zestawu HYDRONYLON®

Kiedy należy przeprowadzić zabezpieczenie dachu?

Zabezpieczenie dachu płaskiego przeprowadza się zwłaszcza przed wykonywaniem na nim prac remontowych. Wówczas ochrania się pokrycie dachowe przed takimi czynnikami jak deszcz, intensywne słońce, śnieg (w zależności od pory roku) czy silny wiatr. Jednym z ważnych rodzajów zabezpieczenia dachu jest zabezpieczenie papy przed wilgocią, co ma miejsce najczęściej podczas budowy dachu.

Dlaczego warto wykonać zabezpieczenie dachu?

Zabezpieczenie dachów z blachy bądź z papy zdecydowanie podwyższa komfort prac remontowych i sprawia, że przebiegają one zdecydowanie szybciej i sprawniej. To także gwarant uniknięcia nieprzyjemnych niespodzianek w postaci np. uszkodzeń. W dłuższej perspektywie czasu zabezpieczenie dachu z papy lub blachy wpływa na stan całego pokrycia i zmniejsza ryzyko pojawienia się nieszczelności.

Hydronylon – zabezpieczenie dachu z papy na długo

Zabezpieczenie starego dachu, a nawet całkiem nowego zestawem HYDRONYLON® jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego rodzaju podłoża. Dzięki zestawowi HYDRONYLON® uzyskasz innowacyjne pokrycie dachowe, bezspoinowe, szczelne, trwałe i przyjazne środowisku. Ponadto możliwe jest pokrycie zestawem HYDRONYLON® dachów o skomplikowanych kształtach, co świadczy o jego niezawodnej przyczepności. Wypróbuj i zobacz sam!

Do jakich dachów można zastosować zestaw HYDRONYLON®?

Papa

Papa jest jednym z najczęściej wybieranych pokryć do dachów płaskich. Cechuje się długą żywotnością, funkcjonalnością i trwałością. Istnieje wiele rodzajów papy na dach, np. papa termozgrzewalna. Do zabezpieczenia papy na dachu polecamy zestaw Hydronylon.

Blacha

Blacha na dach, dzięki swojej prostej formie, jest często wybierana do domów z dachami dwuspadowymi. To rozwiązanie posiada wiele zalet: jest lekka, oszczędna, estetyczna i łatwa w cięciu oraz kształtowaniu. Zabezpieczenie dachu z blachy za pomocą Hydronylonu jeszcze nigdy nie było tak proste!

Membrany dachowe

Ten rodzaj pokrycia cechuje się dużą paroprzepuszczalnością, dzięki czemu membrany z łatwością odprowadzają wilgoć na zewnątrz. Membrany dachowe świetnie pełnią funkcję pokrycia tymczasowego (przed zamontowaniem tego właściwego). Zabezpieczenie dachów, a dokładniej membran dachowych z użyciem Hydronylonu to gwarant pewności i ochrony na długo.

Folie PCV

Folie są często kojarzone z membranami dachowymi, jednak różni je przede wszystkim poziom paroprzepuszczalności, który jest mniejszy. Z tego względu lepiej nadadzą się do izolacji. Hydronylon znakomicie sprawdzi się w przypadku zabezpieczenia dachu z folii PCV, chroniąc go przed niespodziewanymi przeciekami.

Przykładowe realizacje

Tychy Zimny Dach
Tychy Zimny DachTychy Zimny DachTychy Zimny Dach

Tychy Zimny Dach

Kęty
kety dachyimg_3989img_3991

Kęty

Gliwice
posadzka Gliwiceposadzka Gliwiceposadzka Gliwice

Gliwice

Zalety zestawu HYDRONYLON®

Skuteczne uszczelnienie
Skuteczne uszczelnienie
HYDRONYLON® dzięki płynnej konsystencji daje możliwość uszczelnienia najbardziej skomplikowanych i nietypowych elementów. Podstawową cechą membrany dachowej HYDRONYLON® jest jednorodność powłoki, czyli brak spoin. Membrana dachowa HYDRONYLON® daje możliwość uzyskania 100% szczelności – tak, aby zabezpieczenie dachu płaskiego było jak najbardziej efektywne.
Bezkosztowe utrzymanie
Bezkosztowe utrzymanie
Membrana dachowa HYDRONYLON® nie wymaga bieżącego, częstego zabezpieczenia dachu (starego lub nowszego). Oszczędzasz w ten sposób czas i pieniądze.
Oszczędność energii
Oszczędność energii
HYDRONYLON® pozwala na uzyskanie efektu zimnego dachu, co skutkuje utrzymaniem niższej temperatury na poddaszu budynku. W efekcie prowadzi to do oszczędności energii przeznaczonej na chłodzenie. Zabezpieczenie dachów z papy albo blachy nie będzie stanowić dodatkowego elementu na Twoim rachunku.
Wysoka jakość i trwałość na lata
Wysoka jakość i trwałość na lata
HYDRONYLON® to produkt najwyższej jakości, który tworzy jednolite, bezspoinowe i trwałe pokrycie dachowe. Jego trwałość potwierdzają badania laboratoryjne oraz zrealizowane inwestycje. Zdobyte w ten sposób doświadczenie pozwala na ciągłe doskonalenie receptury i technologii wykonania. Zapewniasz sobie idealne zabezpieczenie dachu z blachy i z papy na lata.
Produkt polski
Produkt polski
HYDRONYLON® jest stworzony i produkowany w Polsce. Jest to produkt idealnie przystosowany do polskich warunków atmosferycznych. We współpracy z naszymi wykwalifikowanymi polskimi wykonawcami masz pewność otrzymania długoletniej trwałości dachu.
Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo
HYDRONYLON® to produkt o niskiej zawartości związków organicznych LZO, co stanowi o jego bezpieczeństwie dla środowiska naturalnego. Zabezpieczenie płaskiego dachu z papy bądź z blachy jeszcze nigdy nie było tak ekologiczne!

Dlaczego warto nam zaufać?

Proof-Tech to wykwalifikowana kadra specjalistów, która weszła na rynek zgodnie z oficjalnie przyjętymi normami zarówno międzynarodowymi: PN–EN ISO 9001:2015 oraz Krajową Oceną Techniczną IMBiGS-KOT-2017/0001. Firma ustanowiła, wdrożyła, utrzymuje i permanentnie doskonali System Zarządzania Jakością oraz Zakładową Kontrolę Produkcji, dostarczając dzięki temu najwyższej klasy HYDRONYLON®, a w konsekwencji nowoczesne pokrycia dachowe zleceniodawcom. Oprócz ekologicznego i całkowicie bezpiecznego zestawu HYDRONYLON®, Proof-Tech oferuje dodatkowo kompleksowe wsparcie techniczne dla wykonawców oraz niezbędny do aplikacji sprzęt.

Efekty stosowania zestawu HYDRONYLON®*

renowacja dachu oraz naprawa dachu z papy

*Przeciągnij strzałkę na zdjęciu w lewo lub w prawo, aby zobaczyć zdjęcie przed i po zastosowaniu zestawu HYDRONYLON®.

Zapraszamy do kontaktu

Skip to content