Naprawa dachów

Naprawa dachów, której podejmujemy się dla naszych Klientów, realizowana jest głównie pod kątem kompleksowej renowacji dachu. Naprawa dachu z papy czy naprawa dachu z blachy to usługi, w których jesteśmy specjalistami. Jako efekt końcowy mogą się Państwo cieszyć z pełni zabezpieczonego podłoża, o wysokiej trwałości i niezwykłej jakości. To wszystko za sprawą zestawu HYDRONYLON®, będących innowacyjnym rozwiązaniem w branży budowlanej.

Skuteczna naprawa dachu to podstawa

Zarówno naprawa papy, jak i naprawa blachy wymaga dokładnego przygotowania powierzchni, kontroli stanu technicznego i wyboru odpowiednich środków do zabezpieczenia dachu na lata. Gruntowny remont dachu to niemałe i kosztowne przedsięwzięcie dla klienta komercyjnego i indywidualnych, dlatego zanim potrzebna będzie taka inicjatywa, warto skonsultować się ze specjalistami z branży dekarskiej, czy reparacja dachu z papy w danym przypadku jest wystarczająca.

Kiedy należy wykonać naprawę dachu z papy lub blachy?

Naprawy dachu należy dokonać jak najszybciej od momentu zauważenia uszkodzenia. Im szybciej zostanie zauważone uszkodzenie, tym większe prawdopodobieństwo, że naprawa dachu wystarczy do jego dalszego użytkowania i nie trzeba będzie wymieniać go na nowe pokrycie. Przykłady uszkodzeń, podczas których naprawa dachów okaże się niezbędna, to np. pojawienie się pęcherzy powietrza po zawilgoceniu podłoża, pęknięcia powstałe przez utratę elastyczności czy brak przetopu w miejscach łączenia papy. Przy okazji przeglądu dachu warto sprawdzić, czy konieczna jest naprawa kominów lub naprawa płyty obornickiej na poszczególnych warstwach powierzchni.

Hydronylon – najlepszy sposób na naprawę uszkodzonego dachu

Hydronylon to płynna masa tworząca bezpieczną powłokę dla Twojego dachu. Jego przeznaczeniem są naprawy dachów z papy na zimno, blachy, dachówki i pianki poliuretanowej. Jesteśmy producentami tej nowoczesnej technologii, dlatego możemy zapewnić Cię o jej znakomitych efektach popartych jakością. Hydronylon to trwały, ekologiczny, bezpieczny i dbający o estetykę dachu produkt. Zobaczysz, że gdy raz go użyjesz, że będziesz chciał już go zamienić na żadne inne pokrycie dachowe. Naprawa dachu, czy to we Wrocławiu czy w innym mieście, nie musi być czasochłonna i trudna – wystarczy użyć Hydronylonu zamiast robić kompletny remont albo wymieniać cały dach. Zobacz sam!

Przykładowe realizacje

Kraków
img_5477img_5478img_5501

Kraków

Gliwice
img_1939img_1946img_1945

Gliwice

Olszyna
img_1959img_1960img_1961

Olszyna

Gołdap
37554894_2094896460543660_321457621838069760_n37995823_2064003573632949_5574568830937595904_n38007815_2064003650299608_427080789021163520_n

Gołdap

Zalety zestawu HYDRONYLON®

Skuteczne uszczelnienie
Skuteczne uszczelnienie
HYDRONYLON® dzięki płynnej konsystencji daje możliwość uszczelnienia najbardziej skomplikowanych i nietypowych elementów. Podstawową cechą membrany dachowej HYDRONYLON® jest jednorodność powłoki czyli brak spoin. Membrana dachowa HYDRONYLON® daje możliwość uzyskania 100% szczelności.
Bezkosztowe utrzymanie
Bezkosztowe utrzymanie
Membrana dachowa HYDRONYLON® nie wymaga bieżącej konserwacji.
Oszczędność energii
Oszczędność energii
HYDRONYLON® pozwala na uzyskanie efektu zimnego dachu co skutkuje utrzymaniem niższej temperatury na poddaszu budynku a w efekcie prowadzi do oszczędności energii przeznaczonej na chłodzenie.
Wysoka jakość i trwałość na lata
Wysoka jakość i trwałość na lata
HYDRONYLON® to produkt najwyższej jakości który tworzy jednolite, bezspoinowe i trwałe pokrycie dachu na lata. Jego trwałość potwierdzają badania laboratoryjne i zrealizowane inwestycje. Zdobyte w ten sposób doświadczenie pozwala na ciągłe doskonalenie receptury i technologii wykonania.
Produkt polski
Produkt polski
HYDRONYLON® jest stworzony i produkowany w Polsce. Jest to produkt idealnie przystosowany do polskich warunków atmosferyczne. We współpracy z naszymi wykwalifikowanymi polskimi wykonawcami mają Państwo pewność otrzymania długoletniej trwałości dachu.
Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo
HYDRONYLON® to produkt o niskiej zawartości związków organicznych LZO, co stanowi o jego bezpieczeństwie dla środowiska naturalnego.

Dlaczego warto nam zaufać?

Proof-Tech to wykwalifikowana kadra specjalistów, która weszła na rynek zgodnie z oficjalnie przyjętymi normami zarówno międzynarodowymi: PN–EN ISO 9001:2015 oraz Krajową Oceną Techniczną IMBiGS-KOT-2017/0001. Firma ustanowiła, wdrożyła, utrzymuje i permanentnie doskonali System Zarządzania Jakością oraz Zakładową Kontrolę Produkcji, dostarczając dzięki temu najwyższej klasy HYDRONYLON®, a w konsekwencji nowoczesne pokrycia dachowe zleceniodawcom. Oprócz ekologicznego i całkowicie bezpiecznego zestawu HYDRONYLON®, Proof-Tech oferuje dodatkowo kompleksowe wsparcie techniczne dla wykonawców oraz niezbędny do aplikacji sprzęt.

Efekty stosowania zestawu HYDRONYLON®*

*Przeciągnij strzałkę na zdjęciu w lewo lub w prawo, aby zobaczyć zdjęcie przed i po zastosowaniu zestawu HYDRONYLON®.

Zapraszamy do kontaktu

+48 662 431 070

biuro@proof-tech.com