Firma - o nas - Proof-tech

Przejdź do treści

Menu główne:


Co robimy

Firma Proof-Tech Sp. z o.o. jest producentem ekologicznych, bezpiecznych i trwałych wyrobów z grupy HYDRONYLON®, służących do uszczelniania i renowacji istniejących pokryć dachowych. Firma oferuje również kompleksowe wsparcie techniczne dla Wykonawców oraz sprzęt do aplikacji swoich produktów w konkurencyjnych cenach.

Kim jesteśmy

Firma Proof–Tech Sp. z o.o. powstała w 2009 roku w Gliwicach. W ciągu zaledwie kilku lat zdobyła znaczącą pozycję na polskim rynku wyrobów chemii budowlanej w dziedzinie związanej z produkcją syntetycznych materiałów do renowacji istniejących pokryć dachowych. Obecnie firma Proof–Tech Sp. z o.o. rozszerza swoją działalność o kraje UE. Pod koniec 2012 r. powstał pierwszy zamiejscowy oddział firmy zlokalizowany w Wielkiej Brytanii.

Dlaczego my

Nasze wyroby produkujemy w oparciu o najnowsze technologie, zgodnie z aktualnymi normami. Naszym Klientom oferujemy kompleksowe wsparcie techniczne oraz obsługę na najwyższym poziomie. Dzięki prowadzonej przez nas polityce cenowej oraz wysokiej jakości produktów, jesteśmy niezawodnym partnerem w realizacji małych i dużych przedsięwzięć na terenie całego kraju, a grono zadowolonych Klientów stale się powiększa.


Firma Proof–Tech w magazynach branżowych
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego